Ouderraad

Ouders voor Kleuters

Leden 2018-2019

We zien onze ouderraad graag aangroeien met nieuwe ouders die een handje willen toesteken tijdens de activiteiten, mee willen nadenken over nieuwe initiatieven, logistiek kunnen ondersteunen of zinvolle tips kunnen geven. Extra handen kunnen we steeds gebruiken!

Naam

GSM

Mail

Papa / Mama van

Diana Van den Eynde

(Voorzitter; Facebook; Website)

0497 / 76.42.26

voorzitter@oudersvoorkleuters.be

diana.vandeneynde.dvde@gmail.com

Robin (1B)

Hilde Vanneste

(Nieuwsbrieven)

0479 / 26.41.92

hvanneste@gmail.com

Mathias (3A)

Niek Dobbels

(Secretaris; ICT Coördinator)

0479 / 22.66.87

ndobbels@gmail.com

Mathias (3A)

Pieter Van Bastelaere

(Financiën;

Voorzitter Gezinsraad;

(Voorzitter Schoolraad)

0486 / 30.65.32

vanbastelaere@mail.com

Minne (2B)

Bart Van Dosselaer (Gezinsraad)

0474 / 67.46.76

barrie1981@hotmail.com

Nand (2A)

An Marischal

0474 / 59.62.11

an.marischal@telenet.be

Moïra (1A)

Angelique Smet

0495 / 89.04.07

angelique.smet@gmail.com

Noah (GAV1)

Els Van Houtven

(Secretaris Schoolraad)

0472 / 95.68.05

elsvanhoutven@hotmail.com

Emma, Lucas (GAV4)

Faye Stevens

0473 / 79.98.46

faye@lescrauwaet-stevens.be

Lou (2e in 3C)

Gert Van den Bossche

0474 / 45.02.76

gert.van.den.bossche@telenet.be

Pepijn (GAV3)

Karen Van Hoye

0498 / 61.71.41

kvhoye@yahoo.com

Lara (2A), Cleo (1B)

Kristel Janssens

0476 / 29.39.59

krist.janssens@gmail.com

Marlies (GAV1)

Nele Gijbels

0495 / 61.05.92

joachimnele@gmail.com

Charlotte (3A), Anouk (1D)

Pieter Blommaert

0478 / 96.00.95

pieter.blommaert@gmail.com

Simon (2B)

Pieter Lefebure

0486 / 16.75.46

pieterlefebure@live.be

Felix (GAV3)

Shannon Jansen-Smith

0498 / 57.31.92

jansen.shannon@gmail.com

 

Tania Poppe

0474 / 82.55.64

tania.poppe@gmail.com

Lukas (GAV2)

Thomas De Witte

0476 / 59.35.92

thomas.dewitte@telenet.be

Sien (1D)

Lid worden?

Extra helpende handen kunnen we steeds gebruiken!

 

Stuur een mailtje naar voorzitter@oudersvoorkleuters.be met de volgende gegevens:

 

  • je naam
  • je telefoon of GSM nummer
  • mailadres
  • naam en klas van je peuter(s) / kleuter(s)

 

We heten je alvast van harte welkom op onze volgende vergadering!

Hoe kan u ons bereiken?

 

  • Per Post

 

Sint Elisabethstraat 62

9120 Melsele

 

  • Per Mail

 

voorzitter@oudersvoorkleuters.be

of rechtstreeks via onze leden

 

  • Via het brieventasje van je kleuter

 

Hoe kan u ons bereiken? Heel simpel via volgende wegen: